yoker
1999.08.06
|
|
0 0
3
|
Szia Filburt,
én ugyan elég kezdo" Linuxos vagyok, de szívesen segítek amiben tudok, pl.: angol doksifordítás, amivel én szívtam annak megoldásait is szívesen megosztanám másokkal, az X allati ékezetes betu"kro"l is találtam lehetséges megoldásokat, melyeket eddig sehol nem láttam publikálva, ezzel is sokan szenvednek (én is), még nem volt ido"m kipróbálni, de mu"ködnie kell.
Üdv.: Laci |
|