yoker
1999.08.06
|
|
0 0
1
|
Hello Filburt,
nagyon tetszik az ötlet, a howto-król az én véleményem is hasonló. A lényeg persze mindben benne van, csak sok a körítés. Pl.: a howto-ppp 60 oldal, utólag az egész kínlódásomat, mit kellett tenni, hogy létrejöjjön a ppp kapcsolat, le tudnám írni kb.: 2 oldalon. A red-hat 6.0 doksijai között találtam olyanokat is, ami régebbi verziójú csomaghoz készült. Jó volna benne info a csomakról is, melyik alkalmazáshoz milyen csomagok kellenek stb... Szóval hajrá!
Üdv.: Laci |
|