Katana750 Creative Commons License 2020.09.13 0 0 86706

Igen. Vállalom, hogy hülye vagyok és bizonygatom neked ami tuti. A Liaz motorban nem volt hanem van centrifugál olajszűrő tehát megint butaságot írtál zárójelben. Se a korodat se az anyagi hátteredet nem ismerem. Hogy élhetnél vissza vele irányomban? A Volvóban valóban nincs centrifugál olajszűrő úgyhogy nem kell fogadnod! Újra leírom, hátha megérted! Nem colorra vettem Volvót hanem érzelmi okból, gyermekkorom F-89 emlékei miatt. 
Senki nem mondta, hogy Volvót vegyek. Érthető? Mivel égnék be az FH-12 ürügyén? Komolyan érdekel. Nem hiszem el, hogy "parázslana". Ezt meg te hidd el. 2006 óta hajtok FH-12-t. Soha jobb kamionom ne legyen! Persze! Minden cigány a saját lovát dicséri a vásárban. Felfoghatod így is. Nekem meg marad a sok sok hibátlanul lefutott kilométer. Ez elég is. A volt HC. sofőrökről: Én biztosan nem üldöztem el innen egyet sem. Másoktól sem láttam ilyet. Az nem jut eszedbe, hogy vannak idősebb emberek akik nem interneteznek? Annak ellenére, hogy HC. sofőrök voltak! A múlt eltörlése kommunista szólam volt. Itt senkitől nem olvastam még negatív reakciót ha valaki nosztalgiázott az "arany" évekről. Én nem tehetem mert 1991-ben kezdtem. Ha neked vannak érdekes történeteid a 70-es, 80-as évekből, ne tartsd magadban! Csak úgy írd le, hogy értelmezhető legyen! Szabó kollégának én írtam, hogy rosszul jön ki ha minden szavadra reagál, aztán meg itt vagyok megfürödve. De az ember mindig remél! Jó egészséget!

Előzmény: claas patrol (86703)