Freedom of mind Creative Commons License 2020.09.11 0 0 181185

Mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya, úgyhogy feladtad magadnak a leckét rendesen. Ha én választanék a következő lenne a sorrend: Rancilio, Lelit, AVX.
Egy használt Rancilio + tuning lenne a nyerő nálam valószínűleg mert a gép egy erős alap amire lehet építeni ráadásul egyszerű mint egy faék, bárhol kapsz hozzá alkatrészeket és ha később továbblépsz vagy meggondolod magad, könnyen el tudod adni. A második befutó a Victoria lenne mert úgy ahogy van használható, plusz olyan funkciók is vannak benne ami másik két gépben nincs és nem is pótolható, vagy csak jó sok pénzért. És valljuk be őszintén, nagyon szép az a gép. Hátránya, hogy ha egy Lelithez alkatrész kell az erősen zsebbe nyúlós. Tudom mert nekem is Lelit gépem van. Az utolsó volna a sorban az AVX DB1. Béla igyekezett egy remek gépet összehozni és lehet, hogy sikerült is, de még nincsenek vele tapasztalatok, hiszen még be sem érkezett az országba. A kínai gyártás pedig alapvetően necces lehet ha a hosszabb távú alkatrészellátást nézem. Mindazonáltal amit eddig lehet róla tudni erről a gépről az nagyon biztató. Az egyetlen dolog ami nekem nagyon nem tetszik benne, hogy a víztartály körül nincs burkolat ami miatt algásodásra lesz hajlamos. Nem is értem, hogy ha annyi minden módosítva lett, miért nem került oda egy darab acéllemez. Azzal lenne teljes a gép. Persze le lehet utólag fóliázni a tartályt, de az már kényszermegoldás.

Előzmény: Dr.Platon (181183)