Törölt nick Creative Commons License 2020.09.11 0 4 150

Jó reggelt!

 

Íme az én kis kedvencem, rengeteg örömet szerez nekem. Rozsdamentes acél, tükörsima felülettel. A fejének a legnagyobb átmérője 4 cm. Minden nap bedugom, éjjel vele alszom. Napközben csak ha itthon vagyok, munkába nem merem vinni. Elképzeltem ugyanis, hogy ha valami baleset érne, kínos lenne, ha megtalálnák a rendletetési helyén.

 

Nagyon jó érzés, ha bent van, de még jobb, amikor betolom vagy kihúzom. Ezért amikor van rá időm, szeretem ki-be húzkodni, akár 100x is. Volt már, hogy el is élveztem közben.

 

Régebben egy hasonló alakú, szilikonból készült eszközöm volt, de az nem csusszant ennyire könnyen ki-be, bármennyire is síkosítottam. A fémet néha minden síkosítás nélkül is be tudom tolni. A rugalmas szilokon nyeklett-nyaklott a nyakánál, és ami a fő gond volt: szagosodott, bármennyire alaposan is tisztogattam. A fém cucc teljesen szagmentes (persze tisztítás után), ráadásul a súlya miatt a kellemes érzés is sokkal határozottabb, amikor bent van.

 

Egyszóval az egyik legjobb befektetésnek tartom, amit valaha is tettem a szexjáték témakörben.