Rol
1999.08.05
|
|
0 0
5
|
Erre való a NAT (Network Address Translation). A szerver a belső címeket "átforgatja" a külsőre és vissza. Kívülről csak a szerver látszik és annyi, hogy nagyon nyomulsz a neten ;)
Természetesen a biztonságra is ügyelni kell.
BYe
Rol& |
|