Jozsó Creative Commons License 1999.08.05 0 0 topiknyitó
Most szombaton (99.08.07) a gyülinkben egy vendég tesó (misszionárius) fog prédikálni. Tegnap hallottam, nagyon jó. Ebból az alkalomból minden érdeklődőt szeretettel meghívok hozzánk.
Ennek a meghívásnak túl ezen, az is a célja, hogy demonstrálja, hogy a keresztények igenis megérthetik, szerethetik egymást, és dicsérhetik közösen Istent.

(Az alkalmon több gyülekezetből lesznek vendégek, a részletekről igény szerint itt a topicban, vagy emílben)