kaschka Creative Commons License 2020.09.09 0 0 81661

Igen, ahogy elnézem a helyzetet tényleg fõlõsleges lenne! Majd jõvőre talán

Nem vesztem el , csak nincs kedvem semmihez pedig sok dolgom lenne a kertben is !

Voltam a fogorvosnál , hááát........, semmi jót nem tudott mondani, nagyon kedves volt, próbálta elmagyarázni, hogy 70 éves korban sem érdemes sok foghiánnyal élni, eddig is gondoltam:-)) csak egyszer eljön a muszáj ! Még nem húzott ki egyet sem, elkūldött panoráma rtg-re, holnap megyek a volt VOR-ban a Gulliver mellett van egy rtg. diagnosztikai kõzpont is, sok minden van ott még

De anélkūl, hogy látta volna a felvételt mondta, hogy min. 5 fogat ki kell húzni, mert 20-25 éves tömések , koronák arra már semmit nem lehet építeni, és alul fölūl a részleges protkó elkerūlhetetlennek látszik, nahát ez az amit világ életemben tagadtam, hogy nekem ilyen nem lesz ! Lehet, hogy mégis ??? Azóta kóválygok itt próbálom emészteni , meg az anyagi lehetőségeim számba venni, hát mit mondjak elkeserítő !

Úgy hogy most elvagyok magammal,  vigyázz magadra te is !! Lassan minden vacak utolér, meg kellene tudni barátkozni sok mindennel, nekem ez nem az erősségem,amit nem akarok nehezen veszem be !

Előzmény: valimami (81660)