zamingo Creative Commons License 2020.09.08 0 0 7195

a problema nem ott van, hogy milyen gondolataink vannak es az vajon kenyszergondolat-e vagy sem, egyszeruen vannak, az egy mas kerdes, hogy mit csinalok vele. mondok egy peldat: van egy gondolatom arrol, hogy valaki mas beszel rolam valakivel, na mar most, ket dolgot tehetek: 1. tovabb viszem a gondolatot es elkepzelem, hogy mirol beszelhetnek rolam es biztosan utalnak, mert a multkor is olyat mondtam, ami mar mar serto volt, szinte latom az arcukat is ahogy fintorognak mikozben rolam beszelnek, de vajon mit tehetnek, hogy ne beszeljenek rolam, vagy kerjek mind a kettotol bocsanatot, de mi van ha nem is akarnak ezek utan velem beszelni, sot mindenkinek elmondjak, hogy en mennyire egy hulye picsa vagyok amiert azt mondtam a multkor, hogy... ja es egyebkent tavaly is a Laciek is pont igy hunyorogtak beszelgetes kozben, igen, igen akkor amikor ott alltak egymassal szemben es ittak a bort, nagyokat is rohogtek, meg egyebkent is a szomszed neni is olyan furan nezett ram a multkor, valamit tehettem? vajon mivel banthattam meg? uristen, engem soha nem fog senki sem szeretni? .....es meg sorolhatnam, de kozben mar tobb napja ezen gondolkozom...  2. eszreveszem ezt a gondolatot, nyugtazom magamban es folytatom tovabb azt ami nekem igazan fontos, nem viszem magam bele a mokuskerekbe, mert nem ezzel akarom az energiamat tolteni. 

 

 

Előzmény: Bmw530xdE61 (7194)