Strange Creative Commons License 1999.08.04 0 0 653
MarK: Bocs, igazad van. Sajnos ezekhez nem tudok hozzászólni. A BB-t soha nem kultiváltam, szerintem egyfajta citrompótló volt a DM-es időkben. Annak pedig elég gyenge. Amolyan magyar narancs. Nam a politkai, hanem a Tanús! A Shape-t nem ismerem, a Populart annál inkább, mindannyian nagyon jó barátaim, különösen a Babos Norbi! Úgyhogy lehet, hogy elfogult vagyok, de a Popular nagylemez az elmúlt évek egyik legjobb magyar hangzóanyaga. Nem csak a kezdők között, hanem a 'profikkal' pl. Presser egy kalapban is. Hogy Norbi hangja visszataszító-e azt nem tudom, ez ízlés kérdése. A nejemet pédául a Bono hangja taszítja, nálam pedig a U2 a Nummer zwei. Viszont MarK jellemzésével tökéletesen egyet értek. Norbi korrektül énekel, sokat fejlődött a kezdetektől és több is lehetet volna. Azt hiszem a hozzáállásával volt (van?) baj. Szerintem részben ezért oszlott fel a Polpular. Kár érte! Csak emlékeztetőül, Dave Gahan is 'csak' korrektül énekel. Igazi fejlódést csak a SOFAD albumtól könyvelhet el. Egyébként nem egy Pavarotti. De hát ezért 'szeressük'.

Uff. Beszéltem! Csakhogy én is hozzászóljak a Kapcsolódó Magyar Zenék Törzsasztalához!