KTMSzepy Creative Commons License 1999.08.03 0 0 199
Felelem a magas rugasoktol: nincs. Csak eppen amig nem lazultam, ecceruen nem birtam felemelni a labamat olyan magasra. Meg most sem tudom teljesen a fejem fole emelni - nemhogy _gyors_ es _kemeny_ rugast rugni. Sajnos vannak olyanok, akiknek -mint nekem- tul kotottek az izuleteik, es talan soha nem leszek olyan laza mint pl. egyik-masik tarsam. Ez alkati kerdes. Szerencsere 186 cm magas vagyok, egy a hasmagassagu rugas masnak meg akar mellmagassag is lehet :). Termeszetesen lehet rajta lazitani, de nem a vegtelensegig. Ezert is valasztottam a deli mantis stilust, holott azelott eszembe sem jutott, hogy harcmuveszetet tanuljak. Most 2.5 ev utan ertem el arra a szintre, hogy egy rugast hasmagassagban _majdnem_ teljesen jo pozicioban ki tudok vitelezni, bar ha nem melegitek be elotte tisztessegesen, meg egy is megfajdulnak neha a terdem mellett futo inak. Kyo versenyekre pedig nem jarok - bar tanulsagos lehet a dolog akar meg nezokent is.
Donky: Papa mellett voltatok? Mi is arrafele vagyunk nyaranta. Egeszen pontosan Bakonyjakon. En is pont most jottem vissza 1 hetes edzotaborbol.