Zsolti27x Creative Commons License 2020.09.03 0 1 173

Sziasztok!

Nem túl aktív a fórum, de talán valaki egyszer rákeres itt Szabó Vilmos vagy Angyal Tamás nevére, hogy megpróbáljon tapasztalatokat szerezni róluk, mielőtt megbízza őket egy munkával. Nekem is jó lett volna ez korábban. Nem ajánlom őket, nagyszájú, de trehány banda, akik nem voltak képesek egy kis wc-ben egyenes falat kirakni gipszkartonból és azt csempével burkolni. Ehelyett csináltak egy ferde falat, amelyre csak ferdén lehet felrakni a falra szerelhető wc-t. Mikor mondtam nekik, hogy ferde a fal és ezen ferde lesz a wc is, akkor szentűl bizonygatták, hogy ne a szememnek higgyek hanem nekik. Jó lesz, egyenes lesz a wc, a mellette lévő fal a ferde, stb. A wc-t újra kellett végül csinálni. Egy hónap ígérgetés és hazudozás után végül közölték, hogy ők nem fogják ezt megcsinálni, pedig előtte kijelentették, hogy ők tisztességes vállalkozók, garanciát vállalnak a munkájukra. Sajnos jóhiszemű voltam és kifizettem őket korábban, ezért utána mikor felmerült ez a reklamáció, szartak az egészre. Cserébe kapnak egy kis reklámot.