Porter Creative Commons License 1999.08.02 0 0 6
Kicsi_Lany, szivembol beszelsz. Tovabbtanulasi lehetoseg masoddiplomasoknak annyi van, mint egen a csillag, csak eppen eleg bo es pontos informaciokat nem lehet roluk elerni a web-en.
A masik nagy bajom azzal van, amit mar az elejen is leirtam: a kurzusok igen nagy resze szemelyes kozremukodesed igenyli, ami nalam nem megy.
Ahogy hallottam, Phd-n eleg huzos lenne, ha csak havonta 2-3 napot tudnek megjelenni, jogasz-szakositon ugyancsak.
A masik, hogy talan ekkora "falatot" nem is akarok harapni. Eleg stresszes volt az egyetemet olyan munka mellett befejezni, ami mellett gyakorlatilag alig voltam Magyarorszagon. Ekkora megterhelest - meg, egy darabig - nem akarok vallalni, most foleg dolgozni szeretnek, illetve amellett szerenyen tanulgatni.
Egy olyan helyen, ahol a tanulas abbol all, hogy megkapom a tananyagot, mondjuk kethavonta szemelyesen megjelenek, illetve felev vegen egy het alatt le tudok vizsgazni.
Persze nagy dolgot ilyen kovetelmenyek kozott nem varhatok el - de en nem is varok. Csak nem szeretnem, hogy a ket ev alatt, amig kb. a mostani munkam vegzem, eltunyuljak es leszokjak a tanulasrol. Ugyanis utana nagy terveim vannak - tobbek kozott az MBA is, esetleg valami nagyobb nevu kulfoldi iskolaban.