speedy010 Creative Commons License 2020.09.02 0 0 74

Siralmas Magyar Posta ! Évek óta hárit,hazudozik! vagy is a dolgozó ügyfélszolgálatos embereit erre kényszeríti! Nem az tehet róla akinek neked meg kell válaszolni a hazugságot ha nem a fejeseknek és mosom kezeim semmittevő embereknek és a Kormánynak köszönhetően létezik még ez a cég.  Már 3 éve szenvedek velük amit rendelek külföldről csomag vagy soha nem érkezik meg vagy olyan későn hogy már elfelejtettem mit is rendeltem, arra leszek kíváncsi ha be hozzák az áfa fizetést és még vámot is fizetek akkor is hónapokba telik a kézbesítés vagy eltűnik a csomag amikor kifizetem rá a rengeteg pénzt!Jelenleg itt tartok egy küldeménnyel hogy 27 napja nem kapom meg a csomagot, és a magyarázat magyarországon nem regisztrált küldemény,de jött olyan válasz is hogy levélküldeményként jött és ezért nem kézbesitették még,Szép is lenne ha magyarországon is feladnák egy levelet és a címzett még 20 nap múlva sem kapta meg! mi lenne ebbe az országba....

2020. augusztus 5., szerda 17:08N / Magyarország, kiszállításra átadva

2020. augusztus 5., szerda 1:48N / Magyarország, a vámkezelés befejeződött

2020. július 31., péntek 17:38N / Magyarország, megérkezett a célország repülőterére