Höri Creative Commons License 1999.08.01 0 0 121
És Szuperlovag mivel tud engem kiugrasztani az erkélyen?

-Felmegy a pumpám, amikor éppen lefekszem és betakarózom, mire megjegyzi, hogy neki olyan jól esne most egy Túró Rudi-és legyek oly kedves keljek fel és hozzak neki egyet
-Kiver a verejték, amikor olyan szétszórt, hogy az egy mondatba sűríthető lényeges információ közlése fél órába telik, és közben még kapcsolgatja a TV-t és enni is nekilát...azt hiszi a drága, hogy multitaszkingos, pedig hát nem az... :-)
-Visítok dühömben, amikor a hegymászóboltokban órák hosszat nézelődik, majd az élelmiszerboltban a kétheti nagybevásárlásnál azonnal fáradt, fáj a hasa, fáj a lába, pisilnie kell és melege van
-Alig érek haza hullafáradtan a munkából este 8-kor, amikor mosolyogva vár és megkérdi, hogy nem hoztam véletlenül haza kenyeret? Ha nem, akkor nem akarok éppen lemenni az éjjel--nappaliba? - már idegbajos is vagyok..:-(
-Őrjöngök, amikor elfelejt velem lényeges dolgokat közölni. Például elfelejtette elmondani, hogy lakásavatóra hívott meg hozzánk 20 embert, én csak annyit tudtam, hogy felugrik néhány barát hozzánk. Aztán csak lestem, amikor özönlött a nép pezsgő hegyekkel.
-Amikor azt mondja, hogy hisztizek, holott ő hisztizik már vagy egy órája...:-)
-Frászt kapok, amikor lecincálja rólam a takarómat, mert én úgy szeretem, ha a gombok felül vannak, szerinte pedig ez így kényelmetlen (félreértések elkerülése végett, neki külön takarója van!)
-Régebben sírni tudtam volna az eldobált páratlan zoknik látványától, ezt mára megoldottuk zoknicsipesszel
-Őrjöngök, amikor hajnalig akar ágyból tévézni, holott tudja, hogy én 2 órával korábban kelek, mint ő, és nem tudok zúgó TV mellett aludni
-Na és a csúcs, hogy szerinte ő tisztában van a hibáival és kontrollálja is őket - jajjj nekem :-)

Imádom ezt a Pasit...:-)