Höri Creative Commons License 1999.08.01 0 0 119
Nagyon jókat kuncogok ezen a topic-on...ezek szerint másnál is hasonló...:-))

No, az én harci fegyvereim:
-Hisztirohamot kap Szuperlovag, ha beszél hozzám én pesig az ő account-ján internetezem és nem figyelek
-1 órás néma sértődés és bezzeg-ezés következik, ha nem fogadom meg a tanácsát
-Orkán erejű a visítás, ha a mondandója közepén beleszólok...hiába, na, olyan szétszórt bír lenni, hogy én azt hiszem, már befejezte :-)) Ő meg a beleszólásommal elveszti a fonalat...:-))
-idegbajos, ha munkám van és ezért nem bírok 2 napig elmosogatni vagy kivasalni az ingeit és esetleg neki kell vasalnia, vagy a látványt elviselnie
-Erkölcsi prédikációra számíthatok, ha a kádat nem mostam ki rendesen (szerinte) magam után, vagy a sáros túrabakancsomat nem állok le azonnal kisuvickolni
-Nyert a "nincs egy göncöm se", "mit vegyek fel", "jól nézek ki", "nem vagyok kövér?", "mondd, szeretsz?" formáció :-D Ez mindig bejön...:-))
-Ha megromlik valami a hűtőben, az szerinte biztosan miattam van, és erre minden alkalommal látványosan kipakolja a hűtőt, és szemrehányóan néz
-Jaj, a legjobb, a baglyos huhogós ébresztőórám, ami reggelente 5-ször szólal meg, mert imádok lustálkodni,és minden huhogáskor átállítom 5 perccel későbbre :-)) Garantáltan idegbajt kap! :-))
-Hangos felháborodás, ha átkapcsolom a TV-t, mikor a Tour de France vagy valami hegymászós-sziklamászós film van
-Egyész napos szemrehányás, ha kirángatom a Hegyisport-Mountex-Tengerszem boltokból 1 órás minden-cucc-végigfogdosós-árutánérdeklődős szeánszok után

No, hát ennyi jutott az eszembe. De ne izguljatok, ő sem egy angyal...:-)))
Ezért jövünk ki ilyen jól...:-)))