Bajakörnyékisrác Creative Commons License 2020.08.30 0 0 66

Üdvözletem kedves fórumozók!

 

Remélem még jár ide valaki olvasni és beszélhetek valakivel , aki netán némi iránymutatást tud adni! Egy 23 éves srác vagyok Bács-Kiskun megyéből és Epispadiasis-szal születtem 1997-ben. Pécsett műtöttek meg 3 vagy 4 éves koromban. Az az egy operáció történt meg és az sem jól. Olvastam magam is hogy esetemben több műtétre lenne szükség , de az orvos aki elhibázta később nem vállalta. Ennek következményeként torzult a péniszem és merev állapotban is alig van 10 cm. Rengeteg hegesedés miatt érzéketlen tapintásra egy jó része , körülmetéltek a műtét során és a makkom is iszonyatosan néz ki. Sajnos mivel feszítették a bőrt , így a makkom alatt is növekednek szőrszálak , továbbá a húgycsőnyílásom sem funkcionál rendesen , több vizeletsugárral ürítek és inkontinencia is fellépett. Ejakulációra képes vagyok , ám ilyen horrorisztikus küllemmel a szexuális életem el sem indult. Erőteljesen befordultam és önértékelési zavaraim vannak. Kevesebbnek érzem magam minden fiúnál és a gyermekkori önbizalmam is eltűnt. Sokszor fordult már meg a fejemben sokkal drasztikusabb "kiút" is sajnos. Ha nincs megfelelően kezelve masszív lelki traumát okoz. Furcsán és extrémen hangzik , de olvastam több cikket külföldről , hogy már lehetséges a pénisztranszplantáció és donor híján talán kivitelezhető is lehetne. Biztosan mindenki a korrekciós műtétre törekedne , de sajnos a "hentesmunka" után ebben már egyáltalán nem látok jövőt... Igazán köszönöm annak , aki elolvassa! Jelenleg is megoldást keresek és minden tanácsot vagy esetleges segítséget örömmel fogadok és kívánom , hogy senkinek ne kelljen még csak hasonlóval sem küzdenie!

 

Egy megtört fiatal