zfelleg Creative Commons License 1999.07.28 0 0 578
mindenki: bocs, hogy csak igy belepofatlankodom a topicba, anelkul, hogy elolvastam volna nehany hozzaszolast, de mar az elso igen figyelemre(valaszra)melto volt.

hontalan: mint fentebb is irtam csak az utolso hozzaszolast olvastam, ugyhogy bocs, ha nyitott kapukat dongetek, stb..., DE: a windoze ugy tamaszt egyre nagyobb kovetelmenyeket a hardverrel szemben, hogy barmifele IGAZI tobbletszolgaltatast nyujtana. (Nekem speciel a 3.1 is kiralyul megfelelne, ha nem fagyna le random idokozokben, rendesen lehetne vele halozatban dolgozni, es lehetne hasznalni, azaz modjuk tudnek a Word2-vel mashonnan erkezo dokumentumokat kezelni, stb.) Szerintem a hardverteljesitmennyel szemben tamasztott fokozodo kovetelmenyek akkor lennenek helytalloak, ha csereben gyorsabb, szebb, jobb windozet kapnank, de IMHO ez nincs igy. Masreszt a linux ezt a tendenciat szerintem nem fogja vissza, legfeljebb a windoze miatt megvett egyre jobb vasakon egyre gyorsabban, jobban fut, amit en el is varok egy operacios rendszertol.

zfelleg