semmipánik Creative Commons License 2020.08.17 0 0 2304

Tekergethetem én alapjárati csavart meg a másikat is szinte nem változott semmi.

Mivel rúgásra nem indult betekertem és húztam is neki, hogy ne álljon le, mert nem mindig akadt be vagy szorult meg a bowden, elég sokáig kínlódtam vele szerintem be is melegedett. Volt néhány pillanat, amikor szépen ketyegett, de mire leszálltam a motorról hogy fújjak egy kis féktisztítót a kritikus helyekre, leállt.

Felmerült bennem is a Jikov visszaszerelés, annak idején azt is felújítottam, lehet a felgyújtás előtt még megnézem.

 

 

Kicsit tehetetlennek érzem magam, mert nem tudom már mit nézzek meg rajta. Keresgette a neten, vannak/voltak másnak is ilyen alapjárati problémáik, de a megoldást soha nem volt, mint ahogy a sűrűn elromló gyertyákra sem. Köthetnék még rá találomra, hátha jobb lesz, pl főtengely szimeringek, dugattyúgyűrű (ezt annak idején nem cseréltem). Csak az a baj a boltok tele vannak gagyi alkatrészekkel és lehet rosszabb lesz, annak idején két bordás szíjat vettem az egyik kihúzta bordáskerék tengelyét, másik menet közben összegyűrődött, most egy régi töredezett van rajta. Vettem hozzá való gázbowdent és hosszú lett, akkora holtjátéka van, hogy csak na, lehet holnap levágok egy centit belőle.

Mindegy átgondolom, lehet eladom alkatrésznek.

 

A segítségedet köszönöm szépen.

Előzmény: Bazsika82 (2303)