Nosztalgia64 Creative Commons License 2020.08.12 -2 0 9731

Ezt a 2 linket én is megtaláltam, de semmi sem bizonyítja, hogy a 2. linkes 74ACT654 és a 74HC02 megoldás tényleg 100%-ban jó a billzet 6529, meg az user portos 6529 helyére, mert semmilyen fórum, weboldal nincs az eladó termékéről, se kapcsrajz, se semmi, hogy hogyan kötötte be ezeket, hogyan működik. Simán csak csinált ilyet, és ennyi, csak akkor lehet megtudni hogyan működik, ha veszek egyet, és lerajzolom a kapcsrajzát, röhej. 5 db-ot hirdet régóta, 30 napos, és holnapután lejár, még 1-et se adott el. Már az oldal, ahol hirdeti nevetséges, semmi értelmes nincs retróban, ha tényleg jó termék lenne, min. ebayen hirdetné, és sokat eladott volna. Az eladó profiljánál azt se látni mikor regisztrált, vicc ez az oldal. 12 Euróért + 12,5 Euró postáért nincs értelme Hollandiából megvenni, ennyiért van eredeti 6529B is, én se adnám többért. Plusz akkor is ki kell valakinek forrasztani a rossz 6529-et, és összerakni a vett kitet, mert nem összerakva küldi. A másik hogy a 74xy654 régen elavult chip, alig találtam pár helyet, ahol lehet kapni, Mo.-on sehol sincs. Egy ilyen chipre épülő terméket venni baromság. Kikerülve ezt a problémát nem sok értelme lenne GAL-ba rakni a 2 db 74-es chipet, akkor mindjárt 20+ € lenne a termék. Hegyekben állnak világszerte a CPU és/vagy TED hibás Plus/4-ek, C16-ok, amiket nem éri meg külön 40-50+ Eurós CPU-val, TED-del megjavítani, mert az egész gép nem ér ennyit, ezekből rengeteg 6529B-t ki lehetne termelni, bőven elég 30+ évig.

A lényeg, hogy promo9 mit akar tenni, megjavíttatja valakivel, velem, vagy mással, lesz-e ebből valami, vagy megoldja máshogyan.

Előzmény: Vargham (9730)