insight Creative Commons License 1999.07.23 0 0 526
Mos olvastam Andy-vel kapcsolatos problémátok.Sajnos Andy a világon semmit nem tesz hozzá a DM zenéjéhez,Mart-on kivűl senki sem szereti,kivétel Daniel Miller.Tudom hogy ez hihetetlenűl hangzik,de ahoz hogy ezt megértsétek megkellene ismernetek Martin Gore életét,aprolékosan hatéves korátol. Tömören Andyt csak is kizárolag Martin miatt türik meg a bandában.Martin ,Andy nélkül egy lépest sem tesz.Aki volt koncerteken és nézte a hátsó bejáratokat az észrevehette hogy Mart és Andy mindig együtt jött ,és ment.Dave mindig Jonathan Kessler társaságában mutatkozott.A Backstage partikon nem vett rész Dave egyszer sem,a szállodák bárjában sem láthatta senki.Dave teljesen szakított a drogos és alkoholista múltjával.Talán csak Martin dalai adnak neki erőt hogy a szinpadra lépjen,és azzal a csodálatos élménnyel ajándékozzon meg minket. Remélem Martin új dalai ismét megfogják Dave lelkét,és talán megszületik egy új DM album.Én személy szerint örülnék ha nem Tim Simenonnal készítenék .Addig is STAY DEVOTEED!