berku Creative Commons License 1999.07.22 0 0 506
csepp és Bugi bácsi!

A Bagolyvár, a vacsorázós topicban kiderül, többek szerint a vezetőváltás után is nagyon jó színvonalú maradt. Szerintem is. Az új vezetőnő nagyon szimpatikus és segítőkész volt. Szintén a vacsorázós topicban említettem, hogy nem mindenütt volt ez így. Az étterem kb. 80 fős, ezt csak akkor zárják le, ha megtöltöd, zártkörűen rendezheted a teraszon, kockázat: időjárás, illetve a miénk a Gundel borpincéjében volt. (30 fő) Hangulatos hely és nem annyiba került, mintha a "nagy testvér" csinálta volna. 5000 Ft körül/fő ajánlottak menüket. Ahonnan én ajánlatokat kértem, az mind hasonló kategória volt, illetve az Articsókában azt mondták, mondjunk egy árat és arra állítanak össze menüt. Róluk a közlekedés/parkolás miatt mondtunk le. Aki kedvezőbb árú vacsorát szeretne, most hallottam, hogy a Bajor Királyi söröző az Üllői úton 2.500 Ft/fő áron vállal esküvőt. Ja, biztos vállalnak bárhol ebédet is, nem csak vacsorát. Ez inkább az időponttól függ, van-e szabad hely.
Az Admirálist nem ismerem, biztos jó lehet, de kéretik a Bagolyvárt nem leszólni. Nézz meg több helyet is, kérj ajánlatokat, aztán dönts. Mi így csináltuk. Mikorra tervezitek az esküvőt?