kaschka Creative Commons License 2020.08.06 0 0 81626

Szia !

Nem vagy egyedūl evvel a gondolattal ! Én is ugyanezt gondolom már nekem se jó semmi !

Akkor ez az ecetes megoldás arra jó, hogy leszárítja a gaz tetejét, de a gyõkér benne marad ??? Majd írd meg légyszi , én a jégoldó sóval akartam próbálkozni, de megvárom a véleményed

Én nem nyírtam le a gazt még az utcán sem, holnap jõn a fiam megcsinálja, már volt róla szó eddig is , de amikor itt voltak mindig esett

Megint hőség lesz, útálom pedig nem vagyok annyira érzékeny a frontokra, ma vásárolni voltam már korán , hogy ne kelljen majd elmennem a melegben, holnap hoz a fiam dinnyét, vizet,  nem kell más,  még tele a mélyhűtő azokat eszem, hogy le tudjam olvasztani, de nem nagyon akar fogyni

Korán kellene kelnem, hogy tudjak valamit csinálni a kertben de nem nagyon megy, a bagoly még megvan bennem, este jobban megy minden 😆 , akkor még gazolni is tudnék csak a szúnyogok !!! Szóval tényleg nem jó semmi se ! Vigyázz magadra a hőségben, meg anélkūl is Babának is minden jót kívánok, majd ha lesz egy olyan napom, hogy azt hiszem tudok gyalogolni elviszem neked a kúpvirág magokat, a horzenziát még nem, nagyot nőtt, de azt majd itt a téli kertben átteleltetem, még most  az idén nem lehetne kiūltetni , reméljūk még megérjūk a tavaszt !  Sőt biztos meg kell érnūnk !! 

Előzmény: valimami (81625)