Szere28 Creative Commons License 2020.08.05 0 0 6004

Én évente kifújom a pórt  a tvbol. Még ha ilyen lapos szar is és tudjuk már nem sok úgymond elektronikat takar hanem nyomtatót szárok. A karbantartás részé az évenkénti variator ellenőrzés és szíj ellenorzes. Ilyenek miatt garanciák szoktak repülni és van ám sírás rívás garis javításnál h hat 100e lesz mikor gararis. Ja csak az előírások nincsenek betartva. Tudod sok sok éven keresztül irkáltam segítettem de bele is fáradtam mikor mindenki azt akarja mondjuk meg mi A baja látatlanba amit nem lehet ezt el kell felejteni. Ha meg javítani akarja akkor bontsa meg nézze meg és h megnéz egy két videót meg nem lesz szerelő és akkor is pénzbe fog kerülni főleg ha elbassza meg többe. Mert sajnos én lattom a sírást  érzem napi szinten. Ja igen a mosógépet is magam szerelem amíg nem komplett panelt kell cserelni mert mindbe az pusztul el idáig :) NA JO VOLT H FŰTŐSZÁL vagy vizpumpa ajtoerzekelo meg ilyenek is. A száritogepben is ajtokapcsolo a szosztol elduguló vizszivatyu de az is úgymond a tisztítás hiánya miatt. Ezek nem kihívás. 

Előzmény: bbfeco (6003)