tacsa Creative Commons License 1999.07.23 0 0 1463
Heló evribádi!

Tegnap feldobta otthon a talpamat a modemem, ezért nem tudtam beleszólni az offolásba.
Mivel itten sokakat foglalkoztat a csobánkai konzílium, a következőket javaslom:
1. Jucit - aki "felajánlotta magát" (-))) főszervezőnek, meg kellene bízni a névsor vezetésével. ( Pl. aki jelentkezik, az megadná Neki a telefongyát is )
2. Én nem megyek szabira, mert folyton azon vagyok, így az időpont szinte mindegy, javaslok egy szombat delet, kiterjedésileg mondjuk szendvicstől a késő délutáni uzsiig, sétával kombinálva.
3.Aki a vályogkörhoz legalább néhányszor ( pl. 5 db ) hozzászólt, automatice meghívottnak tekintheti magát, max 25 fő erejéig, de szerintem kb. 10-15-en lennénk.( Még Rémusz bácsival együtt is ! )
4.Fő témák:
4.1. Ismerkedés
4.2. "Welcoming coctail" ( bodzaszörp ? )
4.3. A falu felülről > kirándulás max 20 perces séta az Oszolytetőre
4.4. A falu közelről > lefelé séta a falvban az építészeti jellegzetességek megtekintése max. további 30 -40 perc
4.5. Szendvicses uzsi
4.6. Infomal meeting benne konzílium a jövendő kistacsa szellőztetési lehetőségeiről ( télikert bővítési koncepció konzílium )
4.7. Belépés díjtalan, kilépés bizonytalan, hogy a nemes klasszikust idézzem.
OFFOFF Petra! Az üzenetet nem igazán értettem, visszahívtalak, megadtam a mobájlt, várom a hívásod! ON

Remélem, estére zu hause is bugyet net.

Üdv
tacsa