juci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1429
Kedves 1000mesterek!

Ímhol vagyok. Ma már be se kapcsoltam a gépemet, mondván, úccsincs Internet, a munkámat meg már vót időm elvégezni ezalatt az idő alatt, amíg nem tasztaloztam, tehát minek. Erre áttelefonál valaki, hogy ijenmegijen emilt kapott, nézzem má meg. Na, mondok, ijen nincs. Vagyis hogy van Internett!!

Saca: bocs, hogy a küldött emilben megismételtem azt, amit itt írsz, dehát előbb neked válaszoltam, csak asztán jöttem ide.

1ébként télleg nagyon hosszú már a topic, nem is jött be tejjesen, csak júli 20-tól, úgyhogy ami előtte volt, azt sajna nem tudom felidézni...:(((

Tacsa! Csobánkára én is mehetek? Pár hónapja voltam ott kirándulni, és a völgyben éppen Zoltán Erika adott koncertet, úgyhogy a kirándulás alatt mindig tuttuk, merre van a falu. 1ébként szerintem Csobánka a lexebb fekvésű magyar települések között is élen van. Szerintem. Ápropóó: csónakot vigyünk, esetleg a házadat segíccsünk rendbe rakni? Vagy eleve azér megyünk??

Hacsek! Mi van Calliopéval? Lemarattam valamiről???

TTT1: örülök, hogy kedvezően nyilatkozol a laminá/lt/tos parkettáról, ez jó ómen (vagy az ómen csak rossz lehet?)

Egyelőre ennyi, lehet, hogy át sem tudom küldeni. Még láttok!!

Ja, és hol van Arabellácska?