stefi001 Creative Commons License 2020.07.21 0 0 66877

Ha visszaolvasol, akkor 66805 sz. hozzászólásban írtam, hogy az univerzálishoz kiegészítésként még mit kell venni (ISO, kormánytávirányító adapter). Arra is kitértem, hogy az autóspecifikus vétele esetén csak össze kell dugni a csatlakozókat.

 

Megemlítettem, hogy a linkelt autóspecifikus fejegységekkel nem volt dolgom, tehát véleményt sem tudok mondani róluk. Ezért is említettem a Xonrich-ot, amit vettem, amely azóta is kifogástalanul működik.

 

A 66816-ban pedig említettem, hogy ha az univerzális Xonrich mellett döntesz, akkor az előzőeken kívül még mire kell figyelni. A végén pedig megjegyeztem, hogy:

Az univerzális minden költségére tekintettel, azért nem vetném el az autó specifikus fejegység beszerzési lehetőségét sem, ugyanis az általam jelzett első kettő VÁM-mentes és szállítási díj sincs Spanyolországból.”

 

Igazán sajnálom, s elnézést kérek, ha netán mindezek ellenére is félreérthető lettem volna!

 

A vásárolt fejegységhez tehát még az előző hozzászólásban írtak is beszerzendők. Az ISO kábel feltétlenül szükséges.

Előzmény: feripapa46 (66876)