gargoyle Creative Commons License 1999.07.21 0 0 5
ez kísértetiesen hasonlít a hermann nitsch kiállítással kapcsolatos vitára, ott másféle alapelvek megsértése miatt kapott a fejére az alkotó
legalábbis, ami azt a bemutatott TV vitát illeti, az nagyon hasonlított egypár riportra amit a nitsch kiállítás apropóján láttam idehaza
szerintem azért nem annyira a pénz számít ennek a mókusnak, mert ö szerintem egy kicsit zizi kell, hogy legyen...ezt nem lehet épésszel ilyen tökélyre fejleszteni, és élvezni, bár mindenkiben másféle vekker ketyeg
hogy hullagyalázás-e...hát ezt nehéz megmondani, mert ez egy félig jogi félig morális kategória, nagyon szubjektív
egyébként ö eredetileg tisztán tudományos célokra fejlesztette ki a módszert, amint azt jelenleg is nagyon sok helyen alkalmazzák pusztán konzerválási célokra...
nagyon rútak voltak ezek a hullák, szerintem az embernek a rémálmok jutnak az eszébe...biztos nagyon összeszükülne a seggjukam, ha megnézném a kiállítást, és elgondolnám, hogy egy ilyen kipreparált fószer megkérdezné tölem egy sikátorban, hogy hány óra
müvészet?...hát, ha a csónaklakkal lefújt kelkáposztafözelék annak számíthat, akkor ez is, persze egy határeset, és mivel az ember legbelsöbb félelmére játszik rá oly módon, hogy saját magadat látod viszont szétrohadva, mások holttestében, azt kell, hogy mondjam, kicsit manipulatív, de azért be nem tiltanám...