Hiryu27 Creative Commons License 2020.07.15 -2 0 159179

Fogalmazzuk úgy,többször láttam már folyóiratban írásomat mint forrást feltüntetve a témában.

 

Ja egyébként a link amit adtál, nem elérhetőt. De szívesen átküldöm az akkori jelentések elérhető változatát, (héber), esetleg az angol nyelvű összefoglalót. (valahol asszem magyar is megvan,  valamelyik itthoni gépen)feldolgozza  olyan szinten 2006-ot,mint HT a  grozniji hadjáratot. De jobbat mondok. Magadok egy két olyan netes elérhetőséget, ahol rákérdezhetsz a harcokban résztvevőkre.

 

Azért halkan megjegyzem, pld azok a dögnehéz Merkavák olyan terepen lettek bevetve, és olyan környezetben, ami Berci barátunk szerint

-ott tank el se megy

-egyből kilövik őket.

 

Más. Asszem nagyon Kormos Feri megszólalt tegnap, ha jól olvasom, akkor a Z2026, az legalább Z2036.

 

Más kettő: most tettem fel facera három képet Romániából. .  Spike ATGM Puma Socat-on, földi tesztlövészet, ill a helyi BMP klón IFV. Asszem  Erdéyl  visszavétele késni fog, megj: a Zrinyi  húszezer26 pld sehol sem említ modern ATGM beszerzést a következő fél évtizedre, )Ha nekem mégeccer valaki a CarlGustaf-ot pct képességnek nevezi, lövök,mint a Duvdevan)

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (159177)