PomPom Creative Commons License 1999.07.17 0 0 145
Kedves DcsabaS_ !
Irod: "Te ezt komolyan kérdezed?!? Szerinted miért nem adhatod ki magad pl. pénzszállítónak egy bank előtt, orvosnak egy kórházban, milliomos fiának annak halálakor, házasságkötéskor egyedülállónak (ha már házas vagy), stb.? " Aszittem mindannyian tudjatok hogy nem a torvenytelen dologra gondoltam, kar ezt igy eltulozni, egyszeruen csak hagyni kellene a fenebe, felesleges ilyenre pazarolni az energiat, akar nullponti, akar nem :))
Irod: "De ugye azt nem állítod, hogy a fizikusoknak az használna, ha valaki mások a várható kudarcaikat az ő nyakukba varrnák? Merthogy ez a probléma. " Termeszetesen nem allitom, sot, melysegesen elitelem, mindenkinek viselnie kell eredmenyeinek gyumolcset, fuggetlenul attol hogy az milyen (elozoleg irtam mar hogy meg a kudarcot is fel kellene hasznalni, masoknak tanulni belole! es nem elsosorban kudarckent elkonyvelni hanem egyszeruen csak egy reszfeladatnak vagy valaminek tekinteni, ami nem egyenesen oda vezetett ahova szerettem volna, de azert talan hasznalhato valamire)! Nem ismerek ilyen peldat, tudsz valamilyen konkretumot?
Irod, megha zarojelben is: "(Nemcsak íróasztalom van.)" Nagyon is erdekelnek ezek a dogok, ugy gondolom, segitsegemre lehetnenek ha valamilyen uton megismerhetnem az eredmenyeidet, mar amennyiben megosztod velem.
Ugy latom hogy erdemes ujra megismetelni regi kiserleteimet, ugyanis azokat csakis sajat magam szamara vegeztem, igy sem meresi jegyzokonyv, sem pedig semmilyen dokumentacio nem keszult, ilyesmit utoljara iskolaban keszitettem :), de igerem, mindent dokumentalok es precizen leirok hogy masok is megismerhessek. Igy legalabb tudunk majd cserelni :)
De azert valahova a netre felteszem a regi eredmenyeket, hatha valakinek kedve szottyan elemezni, mert ugye nem tudhatom hogy a kapott eredmenyt nem-e lehet maskent is ertelmezni. Na, most hu de magyaros voltam :)
Csok, PomPom
Előzmény: DcsabaS_ (141)