Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.07.16 0 0 71
Kerdeses az idotav: mit jelent az, hogy most bizonytalan? Mennyi ideje tart az ismeretseg? Miota tudja az egyik, hogy a masik szereti?... szoval miota bizonytalan?

De volt mar olyan, hogy nagyon nem tudtam elkepzelni, hogy valakiert ugy igazan rajongjak. Nagyon jo baratok voltunk, de mint ferfi nem vonzott igazan. Voltak furcsa dolgai, szokasai, ami valahogy mindig megmosolyogtatott. Majd egyszercsak arra ebredtem, hogy szeretem es igenis szeretnem, ha mukodne. Megprobaltuk es nem mukodott: miattam. Ugyanazok a hulye dolgok, amik baratkent megmosolyogtattak, partnerkent egy ido utan bosszantottak...

Sokat gondolkodtam a szakitasunk utan, mert nagyon hianyzott a kedvessege es a figyelmessege - s hat a baratsagunk is jegelve lett masfel evre. Volt egy ido, amikor annyira fajt a hianya, hogy ugy ereztem, hogy O volt az igazi... Majd megnyugodtam. Ma mar megint nagyon jo baratom, de ma mar boldog csaladi elettel a hata mogott, s en is tudom, hogy nem o volt az igazi.

Nalam a kezdeti bizonytalansag meg nem hozott tartosan boldog szerelmet... de talan nem mindenkivel van ez igy.

Előzmény: Valentine (67)