Párizs73 Creative Commons License 2020.07.07 0 0 68263

Párizs73  2017.06.05    0 0 41084

" Persze ez Nuskin, nem amway." Igazad van gingergirl. Ugyanis a Nuskinnál  még a tiszta ruha viselésére is kötelezni kellett a tagokat. Talán az amwynal nincs erre szükség: MŰKÖDÉSI SZABÁLYZAT
1. Az OTG Jövőképpel és Küldetéssel összhangban folytatom üzletvitelemet.
2. Mindenkor tisztelettel bánok minden csapattaggal és ismerőseikkel.
3. Törekszem arra, hogy a termékek élő reklámjává váljak. Célom, hogy jó példa legyek
azáltal, hogy a személyes költéseimet átstrukturálom, lecserélve a háztartásomban
használt összes versenytárs terméket Nu Skin termékre.
4. Pozitív és bátorító attitűdöt tartok fenn, amely tükrözi az OTG értékrendjét. Tisztelettel
közelítek másokhoz, kerülöm a leépítő (negatív) kommunikációt és tetteket.
5. Felépítem a szponzoraimat és más disztribútorok és csoportok vezetőit. Arra bátorítom
üzlettársaimat, hogy a növekedés és siker érdekében dolgozzanak együtt vezetőikkel.
Felelősen cselekszem, példamutatással tanítok és vezetek. Támogatok és bátorítok
minden disztribútort, aki elkötelezettséget mutat az üzlet iránt.
6. Folyamatosan tanulok és fejlesztem magam a www.otg.global oldalon megtalálható OTG
System 7 képzési anyagaiban foglalt alapelveket követve. A duplikáció érdekében csak a
standard, hivatalos OTG képzési anyagokat használom.
7. Soha nem adok el vagy veszek Nu Skin termékeket Ebay-en, Amazonon, személyes
honlapokon vagy egyéb online eszközök felhasználásával.
8. Csak olyanokat toborzok, akik jelenleg nem aktívak a Nu Skin-ben. Soha nem bíztatok
aktív disztribútorokat illetve jelölteket arra, hogy regisztráljanak másik csoportba.
Egyetértek azzal, hogy ez semmilyen körülmények között nem elfogadható.
9. Nem ajánlok más network marketing vállalkozást vagy terméket, és soha nem
használom fel az OTG-s illetve Nu Skin-es kapcsolataimat arra, hogy egyéb network
marketing vállalkozást vagy terméket promótáljak. Ezenkívül nyilatkozom arról, hogy
nem fogok személyesen profitálni képzési programokból, online vagy írott
tanfolyamokból, hang- és képanyagokból vagy egyéb olyan anyagokból, amelyet az OTG
Igazgatótanács vagy az OTG Regionális / Országos Core Team nem hagyott jóvá.
10. Egyetértek azzal, hogy a felmerülő problémákat és konfliktusokat csak a felsővonallal
vagy a céggel vitatom meg, és soha nem az alsóvonalaimmal vagy testvérvonalaimmal.
11. A megjelenésem és öltözetem mindenkor tiszta, rendezett és profizmust sugall.
12. Támogatom az összes OTG által ajánlott S7 rendezvényt, beleértve az üzleti
prezentációkat, System 7 Workshopokat, a Regionális Konferenciákat, a Success
Summit-okat és a Nu Skin rendezvényeket.
Ezúton tanúsítom, hogy megkaptam az OTG Működési Szabályzatot, azt elolvastam,
megértettem és magamra nézve kötelezőnek ismerem el. Kérdés esetén az OTG Működési
Szabályzatot tekintem irányadónak.
Dátum: ____________ Aláírás: ___________________________________________   http://otg.global/hungary/

Előzmény: Párizs73 (68262)