vacak007 Creative Commons License 2020.07.07 0 0 1134

Sziasztok,

 

sikerult felszerelnem a riaszto erzekeloit, el kezdtem beallitani, tesztelni. (egyenlore meg szirena a szirena nincs bekotve:) )

Amiket beallitottam:

- [700] -> 5, 7 (RF jamming supervision, tamber supervision on bus module)

- [701] -> 3, 4 Confidential mode

- [705] -> 1, 3, 4, 6, 7 (ATZ doubling, Tamper recognition RF+bus, RF supervision

- [706] -> EOL resistors

 

 

1 instant, vezetekes zona beallitasom volt. (mozgas erzekelo), Illetve atallitottam a Mester jelszot.

 

A mozgas tamper kapcsolojat szerettem volna tesztelni, ezert az [ARM] gomb hosszu megnyomasaval elesitettem a rendszert, majd miutan beelesedett, felnyitottam az erzekelo burkolatat.

Azt nem tudom, hogy a tamper kapcsolo miatt, vagy mozgas miatt tortent riasztas, de riasztas tortent.

Ami a lenyeg, hogy megjelent a kijelzon, hogy risztas van, probaltam leallitani az [OFF]+[mester jelszo], [OFF]+[installer jelszo], de egyikkel sem sikerult, a rendszer folyamatos riasztast jelzett.

Aramtalanitas utan, automatikusan riasztast mutatott a kijelzo, nem tudtam kikapcsolni semmilyen jelszoval.

A megoldas RESET lett a kozpont lapjarol.

Talalkozott ilyennel valaki? Lehet RESET nelkul valamit tenni ilyennel? (sajnos nem tudtam azota elo idezni ezt az esetet)

 

A rendszer:

Paradox MG-5050

KV35 kijelzo

Pyronix Hikvision KX15DT1 mozgas erzekelo