rocher Creative Commons License 1999.07.15 0 0 1276
Kösz, hacsa, hát aki nem építész, az csakis a józan paraszti eszére bír támaszkodni. De most már biztos, hogy előbb-utóbb megmutatom Nektek a lakást. Csak kéne hozzatok magatokkal egy videót és némi kábelt, mert az nekünk nincs. Másképp nem tudjátok végignézni, csak a végeredményt.

Arabella, egy fontos dolgot elfelejtettem. A helyiség csere-bere egy nagyon faramuci dolog. Nekünk az előszobából nyílik kettő, az egyik valamikor WC- volt, azért mondom, hogy volt, mert amikor megkaptuk a lakást, akármit csinálhattunk volna belőle, mert a négy falon kívül semmi se volt. A mellette levő szintúgy. A férjem azt akarta, hogy a WC-ből csináljunk kamrát, a másikat nyissuk össze a fürdővel, és úgy legyen WC. Az asszonyi ösztön, ugye, ezt nem engedtem, és milyen szerencsénk volt. Felújítás után egy fél évvel csőtörés volt. Na, ami betört a WC-nkbe az törhetett volna a befőttes üvegekre is. 3 napig voltam rosszul, utána még egy hétig verejtékben úszva ébredtem éjjelent, mert azt álmodtam, hogy csőtörés van.petra

Előzmény: tacsa (1265)