PomPom Creative Commons License 1999.07.14 0 0 125
Hali Mindenkinek!
Eloszor is elnezest barkitol ha megbantottam volna, nem volt szandekomban. Megvedeni csak azt lehet akit tamadnak, marpedig en ilyet nem tettem. Ugy latszik terjed a paranoia :))
Remelem elnezitek hogy ez mar offtopic, csak szoljatok nyugodtan es akkor kussolok! Es persze rovid leszek, nem allok le vesezgetni masok szavait. Ami NAGYON megdobbentett az az, hogy vannak itt akik azt hiszik hogy en most barki vagy barmi ellen fordultam! Ezt csak rosszindulattal lehet tenni, ugyanis en semmit sem kezdtem el fikazni es semmit nem kezdtem el minden mas fole helyezni, egyszeruen csak a tokom tele van a magukat tudosoknak, a tudomany kepviseloinek titulalt gogos bekepzelt fajankokkal. Ha valaki a megismeres, a kutatas, az uj dolgok iranti vonzodasabol kepes akar anyagi, akar erkolcsi aldozatokat is hozni, arra lehet valoszinuleg mondani hogy kutato, hogy a tudomanyt szolgalja, fuggetlenul attol, hogy mivel es milyen eredmennyel teszi. Nem a diplomak szama a meghatarozo!
Es remelem egyetertetek velem abban, hogy uj dolgok felismeresehez nem csak az egyetlen egyenes ut vezet, hanem a zsakutcak is segitsegunkre lehetnek. Es vegre valahara el kellene jutni mindenkinek odaig, hogy csak azert mert valaki maskent latja a dolgokat, attol o meg nem egy elvetemult bunozo, aki csakis es kizarolag azert szuletett hogy a tudomanyt tamadja! Befejezesul ami a legjobban megdobbentett, az az hogy egyesek ugy velik hogy itt egymassal szemben allo felek vannak!! Nagyon szepen kerek mindenkit, gondolkozzon el azon hogy mennyivel tobbre juthatnank kozosen, ha sokan, (a tobbseg) nem azzal lenne elfoglalva hogy a masik munkajaba hogyan tudna belekotni, hogyan tudna azt lejaratni!
Es ellenfelet mindenki sajat maga csinal magabol, nem pedig mas teszi azza!
Csok, PomPom

Es meg valami! Buta embernek tartom azt, aki olyan dologrol mond velemenyt, amit nem is ismer!