Törölt nick Creative Commons License 2020.07.03 0 0 4969

Szia kedves Áfonya ! Ano azzal kezdtem, hogy végigolvastam ezt a fórumot, és rájöttem, hogy a sok reménykedő ember aki itt volt 2012 óta, 90% ban nem él. Persze vannak kivételek, itt is van egy Doyen Maxer akit én személyesen is nagyon tisztelek, Ő 6 éve él ezzel és beletartozik abba a szerencsés kisebbségbe akik a 10% ot alkotják. Átmeneti állapotban vagyok nálam nem tiszta semmi minden nagyon atípikus -nem szokványos- egy két jellemző tünetem van, valószínű, hogy egy másik közeli rokon betegség az amivel élek. Ezt nem igazán lehet tudni, azt mondták alsó hangon 5 évnek kell eltelni a biztos diagnózisig. 1 éve és 7 hónapja kezdődött. Több esélyem van valami másra, valószínű már korán lennének súlyosabb tüneteim, de nem is ez a lényeg élni kell. Próbálkozni, ha valami reményt ad ki lehet próbálni, de tisztában kell lennünk a realitásokkal is, potnosan azért, hogy bármilyen változás ne okozzon jelentősebb törést, fel legyünk készülve rá. Szóval ezek nem pesszimista sokkal inkább realisztikus sorok.

 

Kispál

Előzmény: Afonya30 (4968)