barbidu Creative Commons License 1999.07.14 0 0 62
Tenyleg ilyen borzaszto a helyzet a dokikkal? Akkor mi lesz velem (es masokkal)? Neha csak rajuk lehet szamitani, es borzaszto nehez jot talalni.
En rendszeresen jartam orvoshoz ellenorzesre, mert eleg lelkiismeretes vagyok ilyen szempontbol. Ehhez kepest egy ev alatt egyszeruen nem mult el az egyszeru, banalis problemam, mivel allandoan visszaestem. Egyre surubben mentem, mig vegul a sokadik doki kozolte: "maga az elmult evben tobbet volt itt mint en, ertse mar meg, hogy itt veget er az orvostudomany es nem tudok mit csinalni, de mas orvos se tudna".
Na ekkor elmentem egy masik orvos altal ajanlott orvoshoz, aki helybol alaposan kivizsgalt es kerdesemre kozolte, hogy totalisan elhanyagoltak ezt a problemamat, csodalkozik, hogy csak ennyire rossz a helyzet, es termeszetesen perszehogy meg fog gyogyulni. Ilyenkor mit csinaljon az ember? Ez az egy eves hulyeskedes meg eleg sok kovetkezmennyel jarhat peldaul, es egyertelmuen az orvosok a felelosek (vagy en, mert nem jottem ra minderre hamarabb?)