bagota Creative Commons License 1999.07.14 0 0 157
newsreader
Hát komolyan, megdöbbentem a szövegeden!
Te néztél már tükörbe? Ahogy elképzellek, te maga lehetsz az Isten...bocsánat urém, hogy hozzád hasonlítottam:-)
Attól, még hogy valaminek van negatív oldala, még nem biztos, hogy roszz dolog. Mert pl. a mai világ ellen, társadalmi rend ellen miért nem tiltakozol, szerintem ez nagyobb hányinger, mint bármilyen leszbikus, vagy homok szexcsata...
Kiváncsi lennék mivel keresed a kenyered?

Amúgy elgondolkodtató a szöveged pozitív értelemben, csak ne vennél annyi nem összehasonlítható pl. szexuális beállítottságot és egyéb dolgot egy kalap alá.
Pl. a szado, mazo dolog valamennyire összehasonlítható egymással, pl. mind a két fél beleegyezése szükségeltetik - normális(?) esetben. De a pedofiia azért az nem ugyanez. Lásd pl. cigányság. A börtönökben az elítéltek 80%- a cigány(roma), marad 20%. Modhatod azt is, hogy a maradék azért nincs a börtönbe, mert nem tudta elkapni a rendőrség... de én szémélyesen is ismerek néhány cigány családot, akik nagyon rendesek stb. Tehát nem szabad általánosítani!
Pl. lehet, hogy ha jobban megnézed a baráti társaságod, lesz benne egy meleg látens minimum!

Előzmény: newsreader (145)