SmartAss Creative Commons License 1999.07.14 0 0 46
Szerintem nem bűzlik ott most már semmi. Eddig igen, a hozzászólások igen nagy százaléka.
A nagy szétválás után még bele-beleolvasgattam az ottani topicokba, de aztán hetekig nem. A nagytakarítás hírére megint átnéztem, háááááááát, ezt én is boldogan letöröltem volna. Úgyhogy szerintem Andrassew boldogan megragadta az első lehetőséget, amikor nem lehet őt vádolni cenzúrával és boldogan azonnal takarított, pedig kérték, hogy hirdesse meg az időpontot, hogy lementhessék, ami kell.

Sokat persze nem várhat szegény, mivel részben éppen azok követelték a nagytakarítást, akik a más, többszáz nickjükön telesz*rták. Na most ezek miért változnának meg? Ahogy elnéztem, az utóbbi hetekben szinte már csak egymás és az Index fikázása folyt. Nemigen értem, miért nem tudták megemészteni a dolgot, de itt azért néhány hét után helyreállt a rend, és teljesen normális és igen élénk élet folytatódott.
Persze sok sikert nekik, miért zavarna az minket, ha van még egy jó fórum? Ha lenne igazi verseny, abból mi is csak profitálhatnánk.....

Előzmény: Rapid (44)