Adrienn2389 Creative Commons License 2020.06.30 0 0 5272

Sziasztok, az en parom titkolta előlem a betgséget,kepes volt kitalalni hogy a partfogojahoz jar mert bortonben ült es ezert nem dolgozhat, közben a felügyelőjéhez járt. Mindig hazudott valamit miert nem dolgozik, Neha furcsa volt hogy napokig csak aludt, Havonta szakitott mert azt hitte megcsalom, rendszeresen ellenőrízett es mindig visszamentem hozza mert szerettem. Most 1 hete megint agressziv volt, es allitotta megcsalom. Majd jott egy rosszullet, hallucinalt es parbeszedet folytatott. Ekkor hivtam fel az anyukajat hogy felek mert valami nem stimmel a fiaval. Ekkor jott a felügyelője aki a pszichiater, es arra kert hogy pakoljak el anyukamhiz, ez a kapcsolat nem mukodik, es higy nem hagyom lenyugodni, mert zavarom. A lakaskulcsot is vissza kellett adjam masnap mert hivott a pasichiater hogy fel, hogy bemegyek a lakasara. irtam neki 4 napja , megkerdeztem hogy van, erre valaszolt hogy meg mindig szarul,es hogy nagyon vigyazton magara meg, hogy nagyon szeretem, es hamarosan ujra latjuk egymast. 3 nap mulva valaszolt, hogy en is vigyazzak magamra es hogy szeret. Irram neki vissza, azt csak elolvast es megint nem valaszol mar 2 napja. a pszichatere olyan mintha nem engedne ezt a kapcsolatot. Nagyon bele vagyok betegedve. Szerintetek ha kijön belőle most a gyogyszerekkel folytathatjuk, vagy fog meg keresni? Meddig tart egy ilyen epizod?