PomPom Creative Commons License 1999.07.12 0 0 97
vomit
hianyolom egaMage hozzaszolasat, miutan o olyan tudomanyosan magyarazta a jelenseget, igy aztan arra szamitottam, hogy a vizbontasos bulihoz is hozzaszol, de hogy eddig miert nem tette, azt remelem hamarosan megtudjuk. A vizautoval nekem is bajom van, elsosorban azert mert meg nincs kesz :) ahogyan egaMage jol felismerte, a +energia kicsatolasahoz minel nagyobb gyosulas valtozasra van szukseg, ill. asszem o ugy fogalmazta hogy nagy gyorsulasnal tortenik, a villamok kapcsan mondotta: "Na ott a gyorsulás ami üti a zpe-t és kicsatol belőle frankón.". Velemenyem szerint a minel nagyobb gyorsulas valtozas az ami vegso soron a kicsatolast eredmenyezi, nem pedig az allando nagy gyosrulas.
A mai fizikai fogalmaink mellett 100%-nal nagyobb hatasfok ertelmezese lehetetlen, meg egyebkent is, hagyjuk a % szamitast, konnyen belathato hogy etelmetlen olyan esetben, ahol olyan helyrol tortenik az energia kicsatolasa, ami nem szerepel a kicsatolas hatasfokanak kiszamitasara alkalmazott kepletben! Meg kulonben is, en maradok a gyakorlatnal, az elmeletisek meg talaljak ki hogy hogyan mukodik :))) Persze ez nem ilyen egyszeru, mert azert a 2 osszefugg, de azert en szeretem kiprobalni a gyakorlatban is, mielott teljesen teret engednek az elmeletnek, es ez sajnos nem mindig sikerul, lasd pl. atombomba :)))) na, ez csak poen lett volna :)))
Bye, PomPom