Törölt nick Creative Commons License 2020.06.17 0 0 14961

Mint már 100x leírtam, pont ez a baj TQ-val - NEEEEEEEEMMMMMMMMMM EREDETIIIIIIII!!!!!!!!!!!

 

Semmi innováció nincs abban amit csinál, jó Krautrock-utánzatai, jó Cyclone-Tour utánzatai, jó Mothers of Rain-utánzatai, jó LOART-utánzatai stb. stb. vannak, de SEMMI, DE SEMMI EREDETI!

 

Mit keres akkor a TD-ben, ami egy folyamatosan magát megújító Project volt (mondjuk 2006-ig - Jerome távozása - biztosan). Aztán egy Edgar szóló Project lett, amit már analizáltunk a Dream Roots Vol. 5 kapcsán, és Edgar halála után meg egy BS / Ktautrock tribute banda lett. Nem hiszem, hogy Edgar ezt szerette volna! :(

 

Most kérlek ne gyere azzal, hogy a Behind egy TQ szóló Project - ott virít a TD név, azért szeretik az emberek, mert a TD tagja. 

 

A Picture Palace Music-nak mekkora sikere volt, még TQ TD-be való belépése elött és után is? Szinte semmi. Ott volt valahol a többi "saláta"-együttesek között (vagyis keveri a Prog-Rock-ot, a BS-el, meg a Krautrock-al, de azt is rosszul - és TQ ugyanezt csinálja most a TD-ben:(

 

Húzzon vissza a PPM-jében és azzal érjen el világhírnevet (mondjuk most már lehet sikerülne neki, mivel soha sem felejtené el ráírni a PPM-es cuccokra, hogy "former TD member":(

 

Engem sajnos nem tudsz meggyözni TQ-val kapcsolatban. Számomra (és szerintem sokak számára) egy szégyenfolt marad a TD történetében :(((

Előzmény: GG (14960)