Oczal Creative Commons License 2020.06.14 0 1 58575

Így igaz, péntek reggel 6:06-os indulással és szombat éjjel 3:38-as érkezéssel, 21:32-es idővel idén is végigjártuk a K100 útvonalát!

 

Ezzel 11:0 lett a mérlegem.. vagy 10 + 1 : 0?

Jó volt, örülök, hogy rákérdeztél hét elején a közös végigjárásra!

Nekem (már megint) a frissítéssel gyűlt meg a bajom.. sose tudom, hogy mit kívánok meg útközben. Egyszer talán rájövök, mi válik be.

Mindenesetre ez rányomta a bélyegét az időmre, Pusztamaróton vagy 20 percre is meg kellett állnom pihenni. Itt - 2012 után először - átfutott az agyamon a feladás gondolata is. Nagy szerencsémre CSST tudott segíteni némi gumicukorral, ami most aranyat ért! Onnantól Bányahegyre érve mintha kicseréltek volna! A pusztamaróti mélyrepülés után már csak a fáradtsággal kellett megküzdenem.

 

Az biztos, hogy Baj felé menet nagyon örültem és büszke voltam - ezt említettem is CSST-nek. Utólag végiggondolva a 3. legnehezebb Kinizsim volt! Nem überelte nehézségben az 1.-t és a 3.-at, de Maróton újra megéreztem milyen, amikor nem csak simán nehéz a K100, hanem az életemért kell küzdeni!

 

Hamarosan írok részletes beszámolót, sőt még a tavalyi, 10. hivatalos Kinizsi beszámolómat is elkészítem - szerencsére jól emlékszem még rá.

Előzmény: CsST (58574)