CsST Creative Commons License 2020.06.13 0 1 58574

Ha nem is meztelenül, de Oczal barátommal tegnapról mára végigjártuk a privát/instant Kinizsit, 21 óra 32 perc alatt (lehet hogy 1-2 perccel kevesebb volt, ez a rajt- és célfotókból jött ki, de legyünk magunkhoz szigorúak :) Így összesen már 44-en vagyunk a listán. A reggel hat óra utáni indulásnak köszönhetően még éppen világosban értünk Bányahegyre is, és úgy hiszem ez volt az eddigi leggyorsabb privát százasom :) (TT-ből pedig a tavalyi volt a leggyorsabb Kinizsim, 18 óra 34 perccel ha jól emlékszem).

 

Nagyszerű túra volt, a múlt heti Békásmegyer - Mogyorósbánya bejárás után azért revansot akartam venni, és hála az Oczal diktálta tempónak sikerült is. Alapvetően egyébként elég hasonló volt a még éppen kényelmes tempónk, és megbeszéltük már az elején, hogy gyorsabb haladás érdekében bár igyekszünk együtt menni, de apróbb megállásoknál, stb. nem várunk egymásra, hanem a lemaradó igyekszik utolérni a másikat. Illetve nekem az emelkedők még mindig valamivel lassabban mentek, de aztán a sík vagy enyhén lejtő szakaszokon általában beértem Oczalt. Az biztos, hogy még valóban sokat kell edzenem hogy tovább gyorsuljak, a táv második felén már erősen éreztem hogy sokat kivett a Gete és a mögöttünk lévő kilométerek.

 

Egy kis pihenés után valószínűleg írok még én is bővebben erről a túráról, illetve Oczal is tervez beszámolót írni :) 

Köszi Oczal még egyszer, és barátnődnek is hogy hazahoztatok, és gratulálok! :)

Előzmény: Ermak (58573)