e30nick Creative Commons License 2020.06.11 0 0 222466

Valtsunk temat! :D Ez igy nem vizhofok fuggo tortenet. Fotengely jelado? Az egy magneses cucc. Amikor elromlik, akkor ugy kezdodik a problema, hogy elkezd hulye jeleket adni, amikor atmelegszik. A magnes ugye alapbol nem szereti a meleget. Ilyen jol atmelegedett allapotban meddig forog el a motor? Megerne egy probat a csereje, ha lenne tutira mukodo cseredarab. Kb 5 perc melo, csak vigyazni kell, hogy ne tord le a tartojat, ha esetleg kicsit bele van nove! Lehet esetleg meg az ekszijtarcsa is, amin a kis fogak vannak a jeladohoz. Annak a belso resze gumi, az is el tud oregedni. Errol mondjuk meg csak elmeletet hallottam, nem emlekszek, hogy itt a tarsasagban barki szivott volna emiatt.

 

Nekem ket eve akkor jott elo a jelado problema, amikor kettesben meghuzattam, hogy megelozok egy taxit a Rona utcaban, aztan 3000-nel elfogyott belole a szufla. Epp videkre mentem csapatot epiteni, amugy alig hasznalom mar az E30-at. Szoval mentem 200km-t ugy, hogy 100 volt a kocsi vegsebessege. :D 3000 alatt amugy hibatlan volt minden, poccre indult, stb. Sot, a "leszabalyzas" fordulatszama ugy ment lefele, ahogy egyre jobban atmelegedett a motor. Hibakod nem volt a jeladohoz. Miert is lett volna, jott belole jel, csak szarul!

Előzmény: qandras (222465)