guci Creative Commons License 1999.07.06 0 0 613
Sziasztok 'pa'lyata'rsak'!:) Elfoglalt ember leven nem sokat erek rá - sajna - a tasztalt olvasgatni, de ez a topic a szívemhez naon kozel all. Ha megengeditek, ekezet nelkul, mert nem tuti a karakterkeszletem. A Bicaj, nekem a minden. Az En peldanyom egy ragasztott alu vazu MTB, shimano stx rc fekrendszer (nagyon ajanlom mindenkinek - draga igaz [14000 HUF], en mondjuk a feleert vettem), egy tuti zseles ules - (nagyon kenyelmes, nem gondoltam volna, ajanlat ismet:), valamint eros, szlovak acelfelnik (szerintem beszt of <10000HUF alatt). Eddig 4 eves egyuttelesunk alatt ovatos becslesek szerint turara majd 5000, plusz napi hasznalatra kb. 2x annyi km ment el.
A kerdeseim is a gephez kapcsolodoak lennenek: pontosan milyen markaju, jominosegu elso olajos v. pneu villat vegyen az ember, aki nem milliomos? (kb. 15 -20000HUF korul) ha tudja valaki, mondja meg, hol lehet ijent kapni, nagyker is jo, hozatok.
II. tud-e valaki ANALOG kilometerorat szerezni? Ha igen, maganban keressen meg, utanvetel rendelnek tole. Itt Kecskemeten nem lehet mar kapni.
Kerdes no.3: kecskemeti bicajosok hol vannak?:) van valaki a hiros varosbol itten?
Szerintetek mi ez az uj orulet a tokig benyomott ulesu montizassal? BMX nagy kerekekkel?
Vegul egy jo sztori. Erosen tanacsolom mindenkinek, h ne menjen ejszaka kivilagitas nelkul. De ha igy tesz, akkor se kovesse az ut jobb oldalan lathato felfestest. Mi egyszer igy tettunk, s nem lett jo vege. Hirtelen egymas nyakaba borultunk. Oka: a nagy sotetben az ut - s vele egyutt mi is beagazott egy buszmegalloba... Bemenni a pillanat muve volt.. de kijonni mar nem sikerult:))))

Minden jot, kellemes tekerest.
-g-