Teo papa Creative Commons License 2020.06.08 0 0 8648

Hmm .. a fórum már csak ilyen. Nagyon nehéz (többnyire nem is szokott előfordulni) úgy írni / olvasni, hogy az teljesen egyértelmű legyen. Ha már a hozzászólásodnál maradunk, honnan kellene bárkinek lejönnie, hogy te az első sorodat tartod mindenekfelett fontosnak? Két mondatrész van ott, egyik ízlés, másik komfort. Én pl egyértelműen a komfort vonaláról beszéltem, te meg később kicsit kiakadtál, hogy miért nem olvassuk az első sort. Én elolvastam, a linket is megnéztem. A felnitől sem esek hasra, ahogy nagyságrenddel fontosabb (nekem) a komfort, mint a divat. A divatról minek vitatkozni, ellenben fel sem merül bennem, hogy az lenne az alap, hogy valaki annyira "rágyógyul" egy felnire, hogy ha az számára tényleg nem mutat jól 16-os méretben, akkor nem másik felnit keres, ami tetszik neki, hanem eltolja az autójának a komfortját inkább. Persze lehet, hogy van ilyen is, ahogy olyanok is, akiknek tetszik a "fakerék" és beáldoznak érte minden mást, sőt annyira fanatikusok is vannak, akiknek meg se lehet magyarázni, hogy a nagyobb kerék egyáltalán jobban ráz, mint a másik.

De nem keresem, hogy ki a hibás (senki), csak kicsit fura volt, hogy ennyire leakadtál tőle, mert ilyesmi inkább a fércbúkon van sokszor, hogy csak az válaszoljon, aki olyant ír, ami a kérdezőnek tetszik, meg mindenki találja ki, hogy melyik szó volt a hangsúlyos két mondatban :o))

 

Béke

 

Teo >

Előzmény: Balthazor Hellman (8647)