Szere28 Creative Commons License 2020.06.06 0 0 5920

Hát az tény h vannak helyek ahová gyártják a motort és igy lehet bizony olyan specifikáció ami itt furcsa dolgokat tud eredményezni. Az h hová teszik a gombát nem igen számit a viz hőfoka igazából lényegtelen. Egy dolog lényeges h ne forrjon fel a többi nem számit. Jó tudom van a temikus hatásfok de azt most ide ne keverjuk. Ezek a motorok olcso tucat motorok lényegük h minden terhelés viszont tudjak. Akkor is müködjön ha felfele megyünk hegynek teljes terhelésen akár 40 fokban is. Ezekhez igy kell hozzá állni ne gondold tul mert nincsen értelme ez nem preciz technologia. Ne keres abban hibát ami nincsen mert csak a fejed fog fájni. Vannak dologok ami lehet javitani de sokszor nincsen értelme. Sok motort javitottam már de sokszor kontrukcios hibát kell kijavitani pl más alkatrész beépitésével vagy pl egy alkatrész ujra tervezésével. De ezek mind drága és idő igényesek. de pl töltés gondod sokszor egy másik tipus feszültségszabályzójával orvosolható. Szoval ne törd magad tul mert nincsen értelme. Én sajnos ilyen téren akkor tudok segiteni ha itt van elöttem a motor mert akkor láttom és tudok mit csinálni vele. 

Előzmény: nikita53 (5919)