kleo Creative Commons License 1999.07.03 0 0 50
Már volt ebből vitám egyszer hasonló témában. Ugy indult, hogy valahol igaz az, hogy adni jobb, mint kapni. Ha én áldozatot hozok valakiért, akkor azt azért is teszem, mert nekem jó, ha jót teszek vele. Akkor mégiscsak az önzés motivál....
a másik ami eszembe jutott, hogy az ember szerintem nem mindig ÉRZI hogy szeret valakit, pl. a párját. ez egy kicsit paradoxul hangzik, de ilyenkor van szükség áldozatra, csak mert tudod, hogy hozzád tartozik az illetö, de épp semmit nem érzel, és nem azért cselekszel, mert fini meleget érzel a mellkasodban....