Bari- Creative Commons License 2020.06.04 0 0 3122

Sziasztok!

 

Tegnap megjött a Finglai webshoppból rendelt Rex C-100FK02-8*AN típusú PID vezérlő. Május 9-én paypallal fizettem, így kb 3 hét alatt megjött nemzetközi ajánlott küldeményként (pontosabban 26nap alatt). A postával együtt 17,63$ volt. Ez előlapján a bal alsó sarokban a Fingai cégnév szerepel. Egyébként a többi része kinézetre mint a korábban ebayről rendelt M*AN típusok. A kimenete arányos, azaz 4-20mA a 4-5 lábakon. Két 1Kohmos ellenállást párhuzamosan rákötve (0,6W fémréteg, nem melegszik) hozza a 2-10V-os feszültséget. Az LCK menü alapból 1000-en volt, így minden menüpontja elérhető. A szokásos 1 lapos mindkét oldalán 2-2 oldalnak megfelelő leírás hozzá angol nyelven, amit egyébként a gyártó oldaláról le lehet tölteni pdf formátumban összesen 7 oldal. Idő közben sikerült hozzájutnom egy belimóhoz is ami 3 pontos vezérlésű. A burkolata kicsit sérült (össze volt törve és hiányoznak darabok is de rendbe lehet tenni), szerencsére mechanikusan nem sérült. Idő hiányában sajnos még belimo nélkül csak az asztalon tudtam kipróbálni, élesben valamikor ősszel, addigra remélem a még rendelés alatti és a következő rendelések is megjönnek.

Előzmény: Bari- (3119)